Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Opata Hackiego 14

Gdynia

W Dziale Realizacji Inwestycji prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA DS. REALIZACJI INWESTYCJI
Miejsce pracy: Gdynia

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Oferujemy bardzo ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dajemy dużą samodzielność działania
  • Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Posiadamy komfortowe biuro w dobrej lokalizacji-obok stacji SKM z własnym parkingiem
  • Dodatkowe benefity m.in. Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna

Jakie będą Twoje zadania:

  • Planowanie inwestycji;
  • Bieżące nadzorowanie i kontrola przebiegu inwestycji;
  • Aktywne reagowanie w przypadku występowania zagrożeń;
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji projektowej;
  • Weryfikacja kosztorysów;
  • Przygotowywanie umów z wykonawcami zewnętrznymi;
  • Tworzenie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej inwestycji;
  • Udział w spotkaniach, odbiorach, bieżąca kontrola realizowanej budowy;
  • Rozliczanie inwestycji.

Jakich umiejętności i cech poszukujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane techniczne;
  • Umiejętności analizowania dokumentacji technicznej oraz weryfikowania kosztorysów;
  • Umiejętności planowania;
  • Umiejętności pracy koncepcyjnej i analitycznej;
  • Umiejętności szybkiego i skutecznego reagowania w sytuacjach zagrożenia realizacji celu;
  • Umiejętności wykonywania kilku zadań w ograniczonym czasie;
  • Nastawienia na osiąganie założonych celów;
  • Zdolności do samodzielnego rozwiazywania problemów
  • Przekonania i chęci do pracy zespołowej,
  • Prawa jazdy kategorii „B”
  • Umiejętności obsługi komputera w środowisku Windows, pakietu Microsoft Office.
  • Znajomość programów AutoCad, NORMA lub MS Project będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zakresie procesu inwestycyjnego lub ciepłownictwa będzie również dodatkowym atutem.
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Opata Hackiego 14, 81-213 Gdynia. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy