Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Inwestycji i Remontów

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG oraz największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie.
Zatrudnia ponad 11,5 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez niemal 190 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

(Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu, Dział Inwestycji i Remontów)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.384.20

Miejsce świadczenia pracy: Poznań

Zakres zadań:

  • monitorowanie realizacji inwestycji i remontów oraz raportowanie w tym zakresie,
  • współpraca z wykonawcami zewnętrznymi, zarządcami dróg, użytkownikami terenu, organami nadzoru budowlanego oraz z podmiotami ubiegającym się o przyłączenie do sieci gazowej,
  • monitorowanie prawidłowości i zgodności wykonywanych robót z postanowieniami umowy,
  • renegocjowanie umów z wykonawcami i odpowiedzialność za sporządzanie aneksów i porozumień w uzgodnieniu z komórką organizacyjną odpowiedzialną za obszar zakupów,
  • informowanie komórek organizacyjnych odpowiedzialnych za obszar obsługi klienta o problemach w realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących procesu przyłączania,
  • przygotowywanie danych do aktualizacji wskaźników do oceny efektywności inwestycji oraz aktualizacja wskaźników,
  • współpraca przy realizacji projektów finansowanych ze środków UE,
  • wykonywanie rozliczeń finansowych zadań inwestycyjnych i remontowych,
  • sporządzanie wymaganych dokumentów majątkowo-księgowych związanych z przyjęciem inwestycji do ewidencji majątkowej,
  • sporządzanie zestawień inwestycji na potrzeby utworzenia i rozwiązywania odpisów aktualizacyjnych lub spisania zaniechanych inwestycji w koszty działalności,
  • udział w komisjach oceniających ujawnione wady, a także dochodzenie uprawnień związanych z gwarancją i rękojmią za zrealizowane zadania inwestycyjne i remontowe,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz z realizacji procesu inwestycyjnego i remontowego,
  • uczestnictwo w opracowaniu Planu Inwestycyjnego i Planu Rozwoju,
  • monitorowanie zadań określonych w Planie Inwestycji i Planie Remontów.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wyższe techniczne),
  • 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy o podobnym profilu,
  • znajomość prawa budowlanego i energetycznego,
  • pożądane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń kierowania robotami budowlanymi w specjalizacjach: sieci, instalacje i urządzenia gazowe,
  • wiedza z zakresu technologii dystrybucji gazu ziemnego,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, studiach),
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • rozbudowany pakiet świadczeń w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport.

CV
wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line
do 29 sierpnia 2020 roku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji."

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby
przyszłych rekrutacji."

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy