Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji inwestycji - Specjalista ds. projektu

INTUO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • aleja Grunwaldzka 72
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

INTUO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

aleja Grunwaldzka 72

Gdańsk

Najważniejszym obszarem działalności INTUO jest aktywność deweloperska, obejmująca wyłącznie dobrze przemyślane tereny pod inwestycje. Architektura budynków, którą proponuje INTUO jest doskonale dopracowana nawet w najmniejszym szczególe, by zapewnić najwyższy komfort użytkowania, a ponadto świetnie wpisuje się w krajobraz danego obszaru, zachowując jego walory.

Oferta firmy to zarówno nowoczesne apartamenty, biurowce i mieszkania, jak i eleganckie, stylizowane na czasy przedwojenne budynki.

Firma z branży deweloperskiej, realizująca inwestycję na terenie województwa pomorskiego w związku z rozwojem naszej firmy i początkiem nowych projektów poszukuje zaangażowanej i nastawionej na realizacje celu osoby na stanowisko.
Specjalista ds. realizacji inwestycji - praca biurowa
Miejsce pracy: Gdańsk, Grunwaldzka 72

Opis stanowiska: PRACA BIUROWA W DZIALE TECHNICZNYM

  • analiza i kontrola dokumentacji projektowej / technicznej
  • prowadzenie dokumentacji, zestawień
  • opracowywanie kosztorysów, przygotowywanie przedmiarów.
  • pozyskiwanie i analiza ofert od wykonawców
  • współpraca z biurem projektowym (koordynacja i nadzór powstającego projektu budowlanego i wykonawczego, weryfikacja poprawności przyjętych założeń)
  • obowiązki z zakresu procedur urzędowych, sporządzanie wniosków, analiza MPZP
  • nadzór budowlany po rozpoczęciu budowy (wsparcie kierownika budowy, rozliczanie wykonawców z wykonanych robót budowalnych itd.)
  • raportowanie przebiegu inwestycji
  • analiza możliwości zabudowy nowych terenów inwestycyjnych, sporządzanie koncepcji zagospodarowania
  • inne dodatkowe czynności, służące prawidłowym postępom robót

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek – architektura/budownictwo)
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości przepisów prawa budowlanego, rozporządzeń oraz norm branżowych,
  • Znajomość specyfiki robót budowlanych, warunków technicznych
  • Znajomość programu AutoCad
  • Znajomości zasad przedmiarowania.
  • Umiejętność czytania i sprawdzania dokumentacji technicznej projektowej,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach deweloperskich, wyzwania zawodowe oraz szansę podniesienia kwalifikacji w różnych obszarach.
  • Projektowy system pracy – elastyczność w godzinach pracy, równowaga w doborze miejsca pracy – siedziba firmy / plac budowy / home office

Ogłoszenie archiwalne