Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

Trzuskawica S.A.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań inwestycyjnych i remontowych związanych z procesem przygotowania, realizacji oraz rozliczenia i zakończenia inwestycji

  • Opracowywanie dokumentów budżetowych oraz harmonogramów na etapie przygotowania i realizacji inwestycji

  • Bieżące raportowanie o stanie zaawansowania prowadzonych procesów inwestycyjnych w zakresie rzeczowo finansowym, terminowym (śledzenie ścieżki życia projektów) oraz występujących przekroczeń i zagrożeń

  • Przygotowanie zapytań ofertowych, przeprowadzanie postępowań, wyszukiwanie firm wykonawczych i współpraca z nimi

  • Samodzielne przygotowywanie analiz i raportów dot. realizowanych projektów

  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji w zakresie powierzonych zadań

  • Organizacja i koordynowanie prac oraz nadzór nad pracą zespołów projektowych

  • Prowadzenie/współprowadzenie modułu inwestycyjnego w systemie ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: mechaniczne, elektryczne, budowlane

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu przygotowania, realizacji oraz rozliczania projektów inwestycyjnych

  • Znajomość prawa budowlanego oraz obowiązujących przepisów administracyjnych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość procesów inwestycyjnych i technologicznych

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B1 (w mowie i piśmie)

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, AutoCAD

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz organizacji pracy własnej i zespołu

  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności negocjacyjnych

Mile widziane

  • Znajomość Lean Management, Six Sigma oraz ukończenie szkoleń z zakresu zarządzania projektami, obsługa programu do zarządzania projektami (np.: MS Project)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji (kursy, szkolenia)

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Przyjazną atmosferę pracy

Trzuskawica S.A., wiodący producent wapna i kruszyw, członek międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Dublinie, działającego w branży produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych.

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.trzuskawica.pl

Przewiń do profilu firmy