Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Realizacji Inwestycji

Green Hills Management Sp. z o. o. Sp. K.

  • Wołoska 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wołoska 16

Warszawa

Twój zakres obowiązków

• Analiza parametrów technicznych nowych terenów inwestycyjnych

Kompleksowe przygotowanie oraz wsparcie procesu inwestycyjnego

(od fazy przed-inwestycyjnej, poprzez koordynowanie procesu

projektowania, budowę, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania)

• Nadzór nad procesem: projektowania, uzyskiwania niezbędnych pozwoleń,

decyzji, uzgodnień oraz kontakt z urzędami i gestorami mediów (wsparcie

projektantów w ww. zakresie w imieniu inwestora)

• Realizacja  przyjętego budżetu zgodnie z założonymi celami

• Nadzór nad realizacją umów z projektantami

• Zarządzanie procesem przygotowania optymalnej strategii realizacji zadania

inwestycyjnego: formy, harmonogramu, budżetu oraz wymogów

jakościowych i komercyjnych projektu

• Koordynacja realizacji robót – ścisła współpraca z generalnym wykonawcą,

inspektorami nadzoru, doradcami technicznymi banku (raportowanie), itp.

• Koordynacja odbioru prac od generalnego wykonawcy oraz procesu

przekazania lokali najemcom

• Współpraca z najemcami w zakresie komercjalizacji

• Udział w negocjacjach z kontrahentami i generalnymi wykonawcami

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo lub

architektura)

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku przy realizacji inwestycji mieszkaniowych i/lub komercyjnych (doświadczenie w pracy w firmie deweloperskiej będzie stanowiło dodatkowy atut)

• Umiejętność efektywnego organizowania oraz realizowania procesu inwestycyjnego

• Znajomość najnowszych trendów w technologii branży budowlanej

• Umiejętność obsługi programu AutoCad/ Illustrator/ Photoshop oraz Excel na poziomie bardzo dobrym

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz organizacyjne

• Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

• Gotowość do odbywania krajowych sporadycznych podróży służbowych

To oferujemy

• Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie inwestycyjnej

• Samodzielne realizowanie interesujących projektów inwestycyjnych

• Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

Prosimy o przesyłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

O nas

GREEN HILLS INVESTMENT - Firma działająca w branży NIERUCHOMOŚCI:

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą kapitałową, zajmującą się przede wszystkim inwestowaniem w nieruchomości handlowo-usługowe oraz mieszkalne. Zakres naszych działań obejmuje: budowę, komercjalizację oraz administrowanie zrealizowanymi przez nas inwestycjami. W naszym portfelu nieruchomości znajdują się realizacje na terenie całego kraju.