Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

  • Koszajec (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-05-09
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. REALIZACJI KONTRAKTÓW
    Miejsce pracy: Koszajec (pow. pruszkowski)

    CEL STANOWISKA:

    Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. Realizacji Kontraktów będzie odpowiedzialna za planowanie, koordynowanie i nadzorowanie czynności operacyjnych związanych z obsługą danego kontraktu, jak również za kontakty z inwestorami oraz wykonawcami poszczególnych inwestycji szczególnie w obszarze doradztwa technicznego i rozwiązywania bieżących problemów, zgodnie z procedurami wewnętrznymi Spółki.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • doradztwo techniczne na rzecz klientów oraz umiejętne i natychmiastowe reagowanie na pojawiające się problemy,
    • planowanie zapotrzebowania na sprzęt dla obsługiwanych kontraktów,
    • współpraca z Pionem Logistyki, w tym nadzór nad wydaniami i zwrotami sprzętu,
    • współpraca z Pionem Technicznym dotycząca prac projektowych, realizowanych dla danego kontraktu,
    • uczestnictwo w procesie fakturowania i rozliczenia budowy,
    • uczestnictwo w spotkaniach z klientem,
    • prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów,
    • prowadzenie dokumentacji oraz przygotowywanie raportów z działań bieżących.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

    • wykształcenia wyższego technicznego (preferowane w zakresie budownictwa lądowego),
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży budowlanej lub materiałów budowlanych, instalacyjnych, sprzętu budowlanego itp., popartego znajomością rynku budowlanego i inwestycyjnego,
    • prawa jazdy kat. B,
    • umiejętności obsługi komputera (w tym AutoCAD),
    • umiejętności interpersonalnych, organizacji pracy, umiejętności analizy i planowania zadań, przedsiębiorczości, konsekwencji oraz dynamizmu w działaniach.

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • kontakt z największymi podmiotami rynku budowlanego oraz nowoczesnymi technologiami i doświadczoną kadrą inżynierską,
    • pracę w młodym i ambitnym zespole,
    • możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury firmy,
    • narzędzia pracy, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego,
    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,
    • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
    Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy/a do zdobywania nowych doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu, zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.