Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Kontraktów Serwisowych

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Tychy, śląskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Opis stanowiska:

  • Samodzielna wycen kontraktów serwisowych
  • Doradztwo techniczne
  • Telefoniczna/e–mailowa komunikacja z klientem
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z działem realizacji
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość AutoCAD
  • Dokładność i skrupulatność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zespół pasjonatów o szerokich kompetencjach
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Telefon
  • Laptop
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne