Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Realizacji Kontraktów

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna koordynacja realizacji kontraktów budowlanych (zlecenie produkcji, logistyka, nadzór, rozliczenie)

  • Dbałość o spełnienie wymagań technicznych kontraktów

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

  • Koordynowanie prac grup montażowych na podległym terenie

  • Nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów na budowie (realizacja pomiarów, dokonywanie ustaleń z klientami)

  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Podział czasu pracy
60%

Praca w biurze

40%

Praca na budowie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,

  • Znajomość programu AutoCad,

  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Przewiń do profilu firmy