Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży - projektów (branża techniczna)

FPM S.A.O firmie

  • Towarowa 11, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FPM S.A.

Towarowa 11

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektu od momentu pozyskania kontraktu aż do finalnego rozliczenia (zakres handlowy, techniczny, finansowy)

  • prowadzenie negocjacji z kontrahentami i klientami

  • rozwiązywanie bieżących problemów powstających w trakcie realizacji projektu (technicznych, finansowych i jakościowych)

  • współpraca z wszystkimi działami i pionami firmy celem realizacji zadań

  • dbałość o terminowe i kosztowe zakończenie projektu

  • prowadzenie pełnej dokumentacji w zakresie realizacji projektu

  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • silna orientacja na potrzeby klienta, wysokie umiejętności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu

  • znajomość języka obcego – wymagany język angielski

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do odbywania podróży służbowych

  • samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista

  • wykształcenie min. średnie (ogólne lub techniczne) – mile widziane wyższe (techniczne lub handlowe)

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów branży energetycznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym dostosowane do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole

  • pakiet prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ZFŚS

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.)

FPM S.A.

FPM S.A. to polska firma z wieloletnimi tradycjami przemysłowymi i nowoczesnym wyposażeniem techniczno-produkcyjnym, specjalizująca się w produkcji maszyn i urządzeń dla branży energetycznej i ciepłowniczej. Od 2015 roku funkcjonuje w ramach grupy TDJ i dostarcza wysokiej jakości produkty na rynek krajowy oraz zagraniczny.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.