Specjalista ds. Realizacji Procesu Inwestycyjnego w Wydziale Projektów Paliwowych

Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu PółnocnoatlantyckiegoO firmie

Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego

Nowowiejska 28A

Warszawa

(NATO Security Investment Programme Management Office)

działający w formie instytucji gospodarki budżetowej wykonuje zlecone przez Ministra Obrony Narodowej zadania publiczne polegające na realizacji projektów inwestycyjnych wynikających
ze zobowiązań Rzeczypospolitej Polskiej wobec Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w zakresie udziału w Programie Inwestycji NATO w Dziedzinie Bezpieczeństwa NSIP,
 poszukuje kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Realizacji Procesu Inwestycyjnego
w Wydziale Projektów Paliwowych
Miejsce świadczenia pracy:
 Warszawa, ul. Nowowiejska 28A
Umowa o pracę
Wymiar etatu: podstawowy 1/1

Zakres obowiązków:

  • koordynacja procesów formalno-prawnych związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji budowlanych, współpraca z instytucjami cywilnymi i wojskowymi,
  • zarządzanie powierzonymi projektami w ramach zawartych umów i harmonogramów, sporządzanie raportów z realizacji zadań,
  • opracowywanie wewnętrznych dokumentów przetargowych (opisy przedmiotu zamówienia, kosztorysy inwestorskie, wnioski o wszczęcie postępowania, zapisy merytoryczne SIWZ, istotne postanowienia umowy), współpraca z komórką ds. zamówień publicznych przy przygotowywaniu umów na dokumentację projektową, roboty budowlano-montażowe oraz nadzór inwestorski,
  • bieżąca współpraca z zewnętrznymi firmami wykonawczymi, projektowymi i nadzorem inwestorskim,
  • analizowanie i weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • organizacja i czynny udział w naradach koordynacyjnych,
  • współuczestniczenie w odbiorach częściowych i końcowych robót.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek budownictwo
  • Znajomość procesu budowlanego, procesu inwestycyjnego, 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność negocjacji
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych
  • Gotowość do krótkoterminowych delegacji służbowych (do 2 dni)
  • Dobra organizacja pracy

 Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość programów AutoCAD, Norma Pro

Oferujemy:

  • Przyjazna atmosferę
  • Wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów
  • Możliwość korzystania ze specjalistycznych szkoleń
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet socjalny
Prosimy o określenie oczekiwanej kwoty wynagrodzenia netto.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zastrzega się unieważnienie procedury rekrutacyjnej bez podania przyczyny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
lub składać na adres: Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego
02-010 Warszawa, ul. Nowowiejska 28A
w terminie do dnia 24.12.2020

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZIOTP z siedziba w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 28A, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy