Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji projektów

CTS CONSULTING Tomasz Staniszewski

3 0007 000 brutto / mies.
  • Wrocławska 71, Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Wrocławska 71

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie wniosków o dofinansowanie na podstawie otrzymanych dokumentów i ich weryfikacja (granty, dotacje unijne).

  • Kompleksowa obsługa procesu ubiegania się o dofinansowanie.

  • Prowadzenie powierzonych spraw związanych z przyjmowaniem i weryfikacją wniosków.

  • Pełnienie funkcji opiekuna projektów w trakcie ich realizacji.

Nasze wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy i samorozwoju,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym, zmiennym otoczeniu,

  • Zdolność do działania pod presją czasu,

  • Precyzja i dbałość o szczegóły,

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office/Office 365,

  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjno-zadaniowy

  • Zapewniamy profesjonalne szkolenia produktowe

O nas

Jesteśmy niezależną firmą, działającą na rynku finansowym nieprzerwanie od ponad 15 lat. Posiadamy bogate doświadczenie w finansowaniu, kredytach hipotecznych, gotówkowych, firmowych oraz leasingach samochodowych. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych, segmentu małych, średnich firm i dużych korporacji. Dostarczamy dedykowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta innowacyjne rozwiązania finansowe.