Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polskiego Zrzeszenia Producentów Bydła Mięsnego z siedzibą w: Warszawie, ul. Juliana Smulikowskiego 4, 05-092 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji projektów - Pracownik biura projektowego PZPBM

POLSKIE ZRZESZENIE PRODUCENTÓW BYDŁA MIĘSNEGO

4 8008 300 brutto / mies.
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Juliana Smulikowskiego 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Zarządem PZPBM w zakresie przygotowywania wniosków na kolejne lata,

  • Opracowanie projektu wniosków, aneksów, wniosków o płatność zgodnie z wytycznymi instytucji finansującej,

  • Prowadzenie monitoringu w zakresie nowych wytycznych/zmian aktów prawnych,

  • Wnioskowanie wraz z uzasadnieniem o wprowadzenie zmian w założeniach merytorycznych i w budżecie,

  • Prowadzenie sprawozdawczości projektu - gromadzenie i dokumentacja produktów projektu,

  • Sporządzanie projektów pism, wniosków związanych z realizacją zadań oraz innych sprawozdań na potrzeby organów PZPBM,

  • Kontakt z instytucją finansującą w sprawach dotyczących realizacji projektów lub innymi podmiotami w zakresie nadzoru nad realizacją projektów,

  • Udział w spotkaniach mających na celu wymianę informacji,

  • Przygotowywanie i nadzór na procedurą konkurencyjnego wyboru wykonawców,

  • Nadzór nad realizacją zadań przez wykonawców wyłonionych w trybie konkurencyjnym,

  • Nadzór nad gromadzeniem i archiwizacją dokumentacji dotyczącej wyboru wykonawców,

  • Realizowanie innych zadań zleconych przez Zarząd PZPBM.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku rolniczym/administracyjnym,

  • Obowiązkowe doświadczenie w pracy biurowej (co najmniej rok),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel),

  • Umiejętność pracy w zespole oraz bezkonfliktowość,

  • Punktualność,

  • Odpowiedzialne zarządzanie czasem,

  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • Samodzielność,

  • Zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie [widełki: 3500-6000 PLN netto],

  • Premie uznaniowe,

  • Pracę w skromnym i spokojnym zespole,

  • Pracę lokalizacji z łatwym dojazdem, tuż przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik (5 minut piechotą),

  • Opcję częściowej pracy zdalnej,

  • Szansę na realizację interesujących projektów skierowanych dla całego łańcucha sektora wołowiny,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Przyjazną i tolerancyjną atmosferę w biurze.

O nas

Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego Branżowa to organizacja rolnicza funkcjonująca od 16 lat [rejestracja – 2005 – na podstawie przepisów ustawy z dnia 8 października 1982 roku o społeczno – zawodowych organizacjach rolników (Dz. U. 1982 nr 32, poz. 217)]

PZPBM:

- Zrzesza producentów żywca wołowego (bydło mięsne, młode bydło opasowe, krowy mamki) oraz osoby indywidualne i zbiorowe związane z rolnictwem, które są zainteresowane tematyką chowu bydła mięsnego

- Stale zabiega o wsparcie administracji rządowej czy pozarządowej dla promowania produktów wołowych najwyższej jakości spełniających konkretne kryteria

- Dba o interesy rolników w kwestii poprawy opłacalności produkcji zwierzęcej

- Wdraża innowacyjne rozwiązania w ramach zwiększenia spożycia wołowiny w Polsce

- Przeprowadza szkolenia w różnych częściach kraju dla zapewnienia stałego dostępu do nowych informacji w szeroko pojętej branży mięsnej

- Od lat kładzie ogromny nacisk na zwiększenie produkcji powtarzalnej wysokiej jakości wołowiny, dostępnej dla szerszego grona odbiorców