Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Realizacji Projektów

Horus-Energia Sp. z o.o.

  • Drobiarska 43, Sulejówek
    Sulejówek, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Drobiarska 43

Sulejówek

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie Harmonogramu poszczególnych etapów prac projektów oraz raportowanie ich statusu;

  • Definiowanie potrzebnych zasobów i określanie realistycznych ram czasowych dla realizacji projektów;

  • Delegowanie zadań do członków zespołów różnych jednostek organizacyjnych oraz podwykonawców i bieżące monitorowanie postępu prac, a także zgodności z przyjętymi wskaźnikami i harmonogramem;

  • Poszukiwanie, wybór i nadzorowanie prac podwykonawców;

  • Analiza wyników prowadzonych działań w formie raportów oraz poszukiwanie możliwości optymalizacji w celu zwiększenia ich efektywności;

  • Bieżąca analiza kosztów i kontrola budżetu projektów.

Nasze wymagania

  • Umiejętność określania priorytetów dla poszczególnych etapów prac i projektów;

  • Udział i zarządzanie pracami budowlanymi realizowanymi przez firmę jak i podwykonawców;

  • Komunikatywność, jasne formułowanie przekazów w mowie i piśmie;

  • Systematyczność i orientacja na rezultaty,

  • Zarządzanie zmianami w trakcie realizacji projektów;

  • Dbanie o wynik finansowy projektu;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej oraz zespołów z różnych jednostek organizacji;

  • Odpowiedzialność za zadania wykonywane przez zespół;

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, będzie dodatkowym atutem;

  • Prawa jazdy kategorii B.

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • Samochód służbowy;

  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie i branży;

  • Udział w szkoleniach zawodowych, możliwość rozwoju i doskonalenia;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Praca w znakomitej atmosferze z zespołem specjalistów.

Jesteśmy firmą z branży inżyniersko-produkcyjnej, która jest liderem rynku urządzeń do zasilania w energię elektryczną oraz cieplną w Polsce oferującą kompleksowe usługi związane z zespołami prądotwórczymi. Zaczynając od fazy doboru, poprzez wykonanie niezbędnych projektów, dostawę, kompleksowy specjalistyczny montaż oraz uruchomienie, na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym kończąc. Eksportujemy swoje produkty do kilkunastu krajów świata.

Przewiń do profilu firmy

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w zarządzaniu realizacją projektów produkcyjnych lub inwestycji budowlanych na wszystkich ich etapach. Potrafiąca koordynować pracę różnych jednostek organizacji oraz podwykonawców.

Aplikacje (CV + List Motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.