Specjalista ds. realizacji projektu

ASTEK Polska

umowa o pracę
7 0007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 27 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. realizacji projektu w zespole zajmującym się tworzeniem kreatywnych i nowych rozwiązań w zakresie bankowości. Celem jest wdrażanie nowych produktów i usług jednego z największych banków w Polsce!

Zadania:

- Realizacja podejmowanych projektów i inicjatyw

- Wsparcie w projektowaniu innowacji i wdrażanie ich w praktykę z użyciem np. Design Thinking, Design Sprint

- Współpraca z klientami

- Wsparcie w zarządzaniu portfelem projektów

- Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

Nasze wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

- Wiedza z różnych sektorów np. marketingu, IT, bankowości

- Wiedza z zakresu zarządzania projektem, czasem, finansami oraz zadaniami

- Umiejętność wyrażania własnych opinii

- Kreatywność, pomysłowość oraz samodzielność

- Umiejętność przewidywania konsekwencji decyzji projektowych

Praca realizowana jest głównie zdalnie, mogą pojawić się spontaniczne spotkania w biurze w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy