Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Realizacji Sieci Światłowodowej

  • lubuskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół MasterCare tworzą eksperci z obszaru Telekomunikacji&IT. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla największych operatorów działających na polskim rynku (Orange, T-Mobile, Polkomtel, ATM czy Play), a także dla dostawców systemów (Huawei, Ericsson, NEC etc.).

    Zajmujemy się wskazywaniem specjalistów i zespołów do lokalnych oraz międzynarodowych projektów w branżach Telco i IT. Zatrudniamy najlepszych ekspertów otwartych na innowacyjne metody rekrutacji, ponieważ zdajemy sobie sprawę z wyzwań stawionych obecnie przez pracodawców.

    Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPC_RSS_/04/2019

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja procesu projektowania i budowy przyłączy światłowodowych,
    • Budowa i utrzymanie sieci światłowodowej dla potrzeb klientów biznesowych,
    • Pozyskanie ofert na projekt i budowę przyłącza światłowodowego,
    • Wybór dostawców i wykonawców,
    • Współpraca z OPL w zakresie wymiany informacji o możliwościach wykorzystania infrastruktury kablowej OPL,
    • Odbiór techniczny, powykonawczy zbudowanych przyłączy,
    • Rozliczenie zamówienia z Dostawcą,
    • Paszportyzacja zbudowanego kabla światłowodowego,
    • Wsparcie merytoryczne przy utrzymaniu sieci światłowodowej;

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2-3 lat,
    • Bardzo dobra znajomość technologii światłowodowych,
    • Wykształcenie techniczne (radioelektronika; telekomunikacja),
    • Mile widziane doświadczenie projektowe,
    • Obsługa Autocad, systemów paszportyzacji GIS,
    • Dobra znajomość języka angielskiego;

    Oferujemy:

    • Wysokie wynagrodzenie,
    • Stabilną pracę bez nadgodzin,
    • Ścieżkę rozwoju zawodowego i awansu,
    • Czytelny system premiowy,
    • Elastyczną formę zatrudnienia: kontrakt lub umowa o pracę,
    • Dostęp do najnowszych technologii,
    • Szkolenia i certyfikacje,
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, nauka angielskiego),
    • Imprezy integracyjne i świetną atmosferę.