Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji transakcji w Departamencie Operacyjnym

BPS Leasing i Faktoring

  • Grzybowska 87, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Grzybowska 87

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i generowanie dokumentów w systemie operacyjnym Spółki,

  • we współpracy z Oddziałami Spółki przygotowanie umów leasingu i pożyczki oraz dokumentów towarzyszących,

  • przygotowanie umów sprzedaży zarówno standardowych jak i wymagających negocjacji handlowych wraz z innymi dokumentami towarzyszącymi w oparciu o warunki realizacji transakcji i generalne regulacje handlowe (Incoterms),

  • uczestnictwo w procesie zawierania transakcji leasingowych, aż do momentu aktywacji umowy leasingu,

  • przygotowanie płatności za przedmioty leasingu,

  • współpraca z jednostkami sprzedaży w zakresie tworzenia i obsługi umów leasingu,

  • współpraca z klientami , dostawcami, brokerem ubezpieczającym oraz oddziałami Banku przy realizacji transakcji,

  • weryfikacja, kompletowanie, archiwizowanie dokumentacji klienta / transakcji,

  • współpraca z innymi departamentami Spółki przy realizacji umów,

  • uczestniczenie w procesie obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze leasingu

  • nastawienie na realizację celów

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet medyczny,

  • niezbędna narzędzia, możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

BPS Leasing S.A. jest Spółką w Grupie BPS. Świadczymy kompleksowe usługi leasingu środków trwałych dla przedsiębiorców posiadających plany inwestycyjne w zakresie rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych usług oraz doradztwa w zakresie leasingu środków trwałych dla klientów Grupy BPS, w celu wsparcia ich rozwoju, utrzymując długoterminowe, oparte na partnerstwie relacje biznesowe z Klientami. Więcej informacji o BPS Leasing znajdziesz na stronie http://www.bpsleasing.pl

Przewiń do profilu firmy