Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. realizacji umów serwisowych i reklamacji

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • Bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów serwisowych z warunkami kontraktu, zawartego pomiędzy PESA a Klientem
    • Wystawienie reklamacji do dostawcy (usługodawcy) na usuniecie zgłoszenia reklamacyjnego,
    • Realizacja zadań w zakresie negocjacji i szacowania kosztów poniesionych z tytułu niezasadnej reklamacji jakościowej
    • Rejestracja czasu usunięcia usterki oraz kosztów z tego tytułu powstałych celem wyegzekwowania noty karnej do dostawcy
    • Rejestracja zleceń w systemie IFS (zlecenia przeglądowe, gwarancyjne, zgłoszenia serwisowe, modernizacje)
    • Prowadzenie postępowania reklamacyjnego do dostawców i usługodawców:
      • kontakt z dostawcami,
      • kompletacja dokumentów,
      • ustalanie terminów,
      • nadzór nad realizacją,
    • Przygotowywanie analiz z prowadzonych postępowań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • Umiejętności zarządzania czasem oraz ustalania priorytetów,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • System premiowy związany z osiąganymi wynikami,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • System szkoleń zgodny ze stanowiskiem.

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom