Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Realizacji Umów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 26.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: PI/AR/LEASE/02/2019/01

    ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

    Rodzaj umowy: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • realizacja umów leasingu / pożyczki oraz zakupu od momentu wpływu pozytywnie zweryfikowanej umowy do momentu jej aktywacji na podstawie procedur i instrukcji oraz w ramach udzielonych pełnomocnictw,
    • współpraca z Dostawcami przedmiotów leasingu, w tym negocjacje warunków dostaw z Dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
    • weryfikacja warunków niezbędnych do dokonania płatności, zgodnie z warunkami umowy sprzedaży, leasingu / pożyczki oraz z warunkami decyzji kredytowej, zgłoszenie do ubezpieczenia oraz  przygotowanie zlecenia płatności,
    • wprowadzanie do systemu operacyjnego nowych kalkulacji oraz przygotowywanie kontraktów do dalszej obsługi,
    • weryfikacja i archiwizacja dokumentów dostarczonych przez Dostawcę
      i Korzystającego, wynikających z podpisanego kontraktu,
    • uczestniczenie w procesie obsługi Klienta.

    Nasze oczekiwania:

    • umiejętności:
      • negocjacyjne,
      • pracy w zespole,
      • analityczne.
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę
      w mowie i w piśmie,
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office, z naciskiem na MS Excel,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie leasingowej,
    • wykształcenie wyższe.
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów