Specjalista ds. Realizacji Umów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.11.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 29.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. realizacji umów
    Warszawa 31745/001

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds realizacji umów. Praca na pograniczu sprzedaży i back office.

    Doświadczenie zdobyte w spółce leasingowej jest warunkiem koniecznym.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego klienta - spółki z ustabilizowaną pozycją na rynku, zajmującą się leasingiem zarówno pojazdów jak i maszyn i urządzeń, w związku z dalszym rozwojem i potrzebą zmian wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty w dziale rozliczeń.

    Opis stanowiska

    • Kompleksowa realizacja umów leasingu/pożyczki od momentu przygotowania dokumentacji umownej do momentu jej rozliczenia na podstawie procedur spółki oraz w ramach udzielonych pełnomocnictw.
    • Weryfikacja i archiwizacja dokumentów dostarczonych przez Klienta i Dostawcę w ramach procesowanej umowy.
    • Wprowadzanie do systemu informatycznego danych niezbędnych do realizacji umowy (faktura zakupu/ środki trwałe)
    • Generowanie rozliczeń i faktur VAT wynikających z aktywacji umowy.
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy i klientami.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia .
    • Znajomość przepisów podatkowych/prawa związanych z leasingiem (klasyfikacja umów leasingu, klasyfikacja KŚT - amortyzacja środków trwałych).
    • Doświadczenie w dziale operacyjnym spółki leasingowej lub instytucji finansowej jest warunkiem koniecznym.
    • Znajomość obsługi komputera (MS Office, znajomość CDN Egeria będzie dodatkowym atutem).
    • Umiejętność analitycznego myślenia, efektywnej pracy w zespole, łatwość w komunikowaniu się.
    • Zdolności interpersonalne, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców