Oferta pracy

Specjalista ds. realizacji w Dziale Exportu

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

ASSA ABLOY Mercor Doors jest wiodącym producentem oddzieleń przeciwpożarowych w Europie. Oferowane przez spółkę drzwi i oddzielenia powstają na zamówienie klienta i dostosowywane są do jego indywidualnych potrzeb. Firma zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie - od projektu, przez produkcję, transport, montaż, po serwis. ASSA ABLOY Mercor Doors posiada własne laboratorium badawcze, dzięki czemu systematycznie może prowadzić prace rozwojowe i nieustannie udoskonalać swoją ofertę.

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors od 2013 roku jest częścią grupy ASSA ABLOY, międzynarodowego lidera w dziedzinie kompleksowych zabezpieczeń budynków. Grupa zatrudnia ponad 47 000 osób na całym świecie, a jej roczne obroty szacowane są na 7 miliardów Euro.

(Rynki Zachodnie)

Zadania:

  • opieka techniczna oraz samodzielna koordynacja realizacji kontraktów sprzedażowych i budowlanych,
  • posprzedażowa obsługa klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu AutoCad,
  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pakiet medyczny,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • realizację ciekawych, samodzielnych zadań,
  • wdrożenie zawodowe,
  • możliwość rozwoju poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj"
w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne