Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Wdrożeń Systemów AV / DS

Business Group Sp. j.O firmie

  • Filtrowa 62
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Business Group Sp. j.

Filtrowa 62

Warszawa

Wsparcie techniczne / Tech Support / Wsparcie logistyki realizacji

PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNE ( BUSINESS GROUP SP. J.)

Specjalizujemy się w projektowaniu, instalacji oraz integracji systemów audiowizualnych dla klientów biznesowych i  instytucjonalnych.

Jako Integrator AV opracowujemy projekty systemów audiowizualnych, nagłośnieniowych, multimedialnych, interaktywnych, konferencyjnych, wideokonferencyjnych oraz digital signage czy dystrybucji treści na odległość.

Opracowujemy kompleksowe wyceny, doradzamy klientom jak dobrać właściwe urządzenia audiowizualne oraz instalujemy i integrujemy oferowane systemy.

W szczególności dostarczamy kompletne wyposażenie sal konferencyjnych.

Od wielu lat jesteśmy jedną z wiodących firm w kraju oferujących systemy projekcyjne - profesjonalne projektory i ekrany projekcyjne. Rozwinęliśmy sprzedaż systemów Digital Signage, składających się z takich urządzeń jak monitory wielkoformatowe, ściany video wall oraz coraz częściej ściany LED, w tym oprogramowanie do zarządzania treścią. Całość oferujemy jako kompletne systemy tworzone od podstaw wg. potrzeb danego klienta. W ubiegłych latach dostarczyliśmy i uruchomiliśmy systemy konferencyjne oraz systemy wideokonferencyjne dla wielu znanych klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Więcej o nas: http://proav.pl, https://wizualizer.pl

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz w szczególności odpowiedzialny/-a za konfigurację oraz uruchamianie oferowanych i instalowanych przez naszych instalatorów systemów AV / DS oraz koordynację dostaw urządzeń na miejsca realizowanych przez nas inwestycji.

Nasze wymagania:

  • 100% Profesjonalizm
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -
  • Specjalista ds. Realizacji Wdrożeń Systemów AV / DS, Kierownik Techniczny, Wsparcie techniczne / Tech Support / Wsparcie logistyki realizacji
  • Wiedza dotycząca konfiguracji urządzeń
  • Wiedza dotycząca sieci komputerowych
  • Doświadczenie / znajomość profesjonalnych produktów audiowizualnych
  • Gotowość do dalszego rozwoju kariery i poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Odpowiednio przygotowane narzędzia do obsługi klientów - CRM
  • Motywującą atmosferę pracy - praca z profesjonalistami w biurze w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy