Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Zakupów

Grupa Topex

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu zamówień towarów,

  • weryfikacja dokumentacji handlowej,

  • współpraca z innymi działami firmy, w celu zapewnienia sprawnego działania organizacji,

  • weryfikacja danych w systemie logistycznym.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomość procesów zakupowych i logistycznych,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • umiejętność pracy pod presją czas.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w dużej firmie z siedzibą w Warszawie

  • możliwość pracy zdalnej,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • świadczenia socjalne ( m.in. platforma kafeteryjna, karty przedpłacone).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

Grupa Topex

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Od początku istnienia wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

W swojej Grupie posiadamy 4 spółki zagraniczne: w Rosji, Ukrainie, Rumunii i Chinach, spółkę świadczącą usługi serwisowe – GTX Service i od 2019 roku - Fabrykę „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Nasz sukces zawdzięczamy otwartości, poszukiwaniu nowych i prostszych rozwiązań, zwinności i różnorodności, które stały się fundamentem naszych osiągnięć. Stawiamy na rozwój kompetencji i zaangażowanie zespołu oraz zapewniamy naszym pracownikom możliwości działania na różnych płaszczyznach, a także swobodę odkrywania ich pasji. Wspieramy kulturę opartą na relacjach, dobrej współpracy, przez co tworzymy przyjazne miejsce pracy.

Wciąż poszukujemy ludzi, których zaangażowanie, inicjatywa i chęć rozwoju pozwoli nam razem rozwijać naszą organizację. Zapraszamy, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy