Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Realizacji Zakupu Usług Transportowych

  • Oświęcim, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z największych firm chemicznych w Polsce. Istniejąc od 1945 roku jesteśmy działającym w skali globalnej liderem w produkcji surowców, w tym przede wszystkim kauczuku do produkcji opon, materiałów termoizolacyjnych, surowców dla chemii budowlanej. Dowiedz się o nas więcej>>
    Miejsce pracy: Oświęcim
    SPE/1801/270/536

    Zadania:

    • Realizacja transakcji zakupów usług transportowych w ramach Grupy Synthos dla transportu drogowego
    • Negocjacje stawek z dostawcami usług transportowych
    • Prowadzenie zapytań ofertowych dotyczących transportu drogowego wszystkimi środkami transportu
    • Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym i terminowym wykonaniem usług transportowych będących w gestii Grupy Synthos
    • Nadzorowanie i tworzenie dokumentacji transportowej
    • Zarządzanie prawidłowym przepływem informacji pomiędzy komórkami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie planowanych dostaw/odbiorów
    • Uczestniczenie w harmonogramowaniu dostaw
    • Administrowanie systemem transportowym firmy Synthos
    • Prowadzenie procesu reklamacji usług transportowych
    • Parowanie, sprawdzanie zgodności faktur transportowych w zakresie zakupu surowców
    • Weryfikacja polis ubezpieczeniowych dostawców usług transportowych i aktualnych danych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja: Transport, Logistyka)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z koordynacją usług transportu drogowego
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/czeskiego
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych (1-2 razy w skali roku)
    • Komunikatywność i nastawienie na współpracę w grupie
    • Rzetelność i systematyczność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Mile widziane umiejętności handlowe i negocjacyjne
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem transportowym i systemem ERP (IFS)
    • Zdolność analizowania i wyciągania wniosków
    • Prawo jazdy kategorii B (czynne)

    Oferujemy:

    • Pracę w doświadczonym zespole w Firmie o zasięgu globalnym
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach od pierwszych dni pracy
    • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach, kursach e-learningowych, etc.
    Nasza firma jest miejscem dla ludzi otwartych na nowe doświadczenia i zdobywanie wiedzy. Wspieramy proces uczenia się naszych pracowników i otwieramy przed nimi nowe możliwości oczekując w zamian zaangażowania w realizację wspólnych projektów i inwestycji.
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i List Motywacyjny) poprzez wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: