Oferta pracy

Specjalista ds. realizacji zamówień i reklamacji

ProfixO firmie

Profix

Dobra 3

Łomna-Las (pow. nowodworski)

PROFIX sp. z o.o. jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów narzędzi, elektronarzędzi
i środków ochrony indywidualnej. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko

Specjalista ds. realizacji zamówień i reklamacji Numer ref.: Miejsce pracy: Łomna Las okolice Łomianek, bezpośrednio przy trasie krajowej nr 7

Kluczowe zadania:

  • Obsługa bieżących zamówień i tworzenie dokumentów związanych z ich realizacją
  • Wysyłanie faktur elektronicznych do klientów
  • Obsługa reklamacji w zakresie wystawiania faktur korygujących
  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowego (zakładanie kart kontrahentów, ewidencjonowanie zamówień) oraz ich weryfikacja pod kątem poprawności
  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi, pracującymi w terenie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Idealny kandydat – wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy (mile widziana znajomość branży narzędziowej)
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Dbałość o szczegóły, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Efektywna organizacja pracy, również pod presją czasu
  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu
    i utrzymywaniu relacji z klientami
  • Praktyczna, poparta doświadczeniem znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie narzędziowej.
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Bonusy świąteczne oraz firmowe imprezy okolicznościowe.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover
Zgłoszenia wraz z CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy