Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji zamówień i reklamacji

ProfixO firmie

  • Łomna-Las (pow. nowodworski)

    Łomna-Las (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących zamówień i tworzenie dokumentów związanych z ich realizacją

  • Wysyłanie faktur elektronicznych do klientów

  • Obsługa reklamacji w zakresie wystawiania faktur korygujących

  • Wprowadzanie danych do systemu magazynowego (zakładanie kart kontrahentów, ewidencjonowanie zamówień) oraz ich weryfikacja pod kątem poprawności

  • Współpraca z Przedstawicielami Handlowymi, pracującymi w terenie

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy (mile widziana znajomość branży narzędziowej)

  • Znajomość podstaw księgowości

  • Dbałość o szczegóły, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów

  • Efektywna organizacja pracy, również pod presją czasu

  • Samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami

  • Praktyczna, poparta doświadczeniem znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie narzędziowej

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz stabilne warunki zatrudnienia

  • Bonusy świąteczne oraz dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin bądź imienin

  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Profix

PROFIX Sp. z o.o. wiodąca firma w branży narzędziowej. Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Od ponad 25 lat z powodzeniem działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP.

Przewiń do profilu firmy