Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. realizacji zamówień i reklamacji

SILENCIUMO firmie

  • Nowy Sącz, małopolskie
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

SILENCIUM

Artura Grottgera 3

Nowy Sącz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie zamówień
  • Organizowanie wysyłek
  • Prace administracyjno-biurowe związane z funkcjonowaniem biura
  • Pomoc pracownikom w hurtowni biżuterii – dbałość o ekspozycję towaru
  • Fakturowanie – system Comarch Optima
  • Pomoc w realizacji reklamacji (naprawianie produktów, korespondencja, ewidencjonowanie)

Nasze wymagania

  • Wielozadaniowość
  • Komunikatywność, łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dokładność i skrupulatność
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i obsługi komputera
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny.

O nas

Firma z branży mody (biżuteria modowa) działająca na rynku od ponad 15 lat, mająca swoją ugruntowaną i dynamicznie się rozwijająca stale poszerzając rynki zbytu pozycję poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. realizacji zamówień i reklamacji, Artura Grottgera 3, Nowy Sącz