Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

  • Jaktorów (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:
    Miejsce pracy: Jaktorów
    Rodzaj umowy: na zastępstwo (2 lata)

    ZADANIA:

    • Weryfikowanie warunków i sposobu zawierania umów sprzedaży
    • Przygotowywanie dokumentacji handlowej i kosztowej do umów sprzedaży
    • Zapewnienie właściwej i terminowej realizacji zawieranych umów
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji zamówień
    • Weryfikacja otrzymanych zamówień pod kątem poprawności i kompletności wymaganych dokumentów (weryfikacja zapisów dotyczących warunków handlowych)
    • Wsparcie przedstawicieli handlowych
    • Przygotowywanie wyliczeń rabatowych
    • Prowadzenie rejestrów i raportowanie oraz archiwizowanie dokumentów
    • Wprowadzanie zamówień do systemu

    KANDYDATOM OFERUJEMY:

    • Pracę w międzynarodowej organizacji
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Profesjonalny cykl szkoleń
    • Pakiet socjalny, opiekę medyczną
    • Dofinansowanie do posiłku

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Mile widziane doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
    • Łatwość przyswajania nowych programów informatycznych
    • Systematyczność, skrupulatność
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
    • znajomość podstawowych zagadnień prawa: cywilnego, handlowego, administracyjnego – będzie to dodatkowym atutem

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych: teraz i w przyszłości na adres: Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.: ul. Potockiego 1 A; 96–313 Jaktorów lub za pomocą przycisku:

    Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.