Specjalista ds. realizacji zamówień

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej "SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 godziny temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:

Miejsce pracy: Klaudyn k. Warszawy

dstawowe zadania na stanowisku:

  • Potwierdzanie zamówień przedstawicielskich
  • Realizacja zamówień przedstawicielskich zgodnie z określonymi wytycznymi
  • Przygotowywanie podstawowych wycen
  • Przygotowywanie zamówień do realizacji – obsługa platformy Farmaprom

Wymagania:

  • Biegła obsługa komputera, umiejętność szybkiego pisania
  • Mile widziana znajomość obsługi platformy Farmaprom
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność
  • Komunikatywność i dobra dykcja

Oferujemy:

  • Pracę w Przedsiębiorstwie o zasięgu ogólnopolskim i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
  • Transport pracowniczy spod Metra Młociny
  • Motywacyjny system premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę Multisport
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy