Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. realizacji zamówień

Inwencja Lublin

Długa 5

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i kontrola zamówień w systemie Comarch XL

  • obługa e-sklepu

  • telefoniczny kontakt i sprzedaż produktów

  • organizowanie wysyłek towaru do Klienta, wystawianie faktur

  • weryfikowanie dostępności i cen kupowanych produktów

  • planowanie i dokonywanie zamówień

  • współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenia min. 1 roku w sprzedaży środków chemicznych i art. higienicznych

  • samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • zaangażowania

To oferujemy

  • umowa o pracę na pełny etat, poniedziałek-piątek w godzinach 8-16

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji

  • stabilne zatrudnienie, przyjazne środowisko pracy

  • miłą atmosferę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Inwencja to rozwijająca się firma, która jest dystrybutorem środków chemicznych i artykułów higienicznych do biznesu. Naszymi klientami jest wiele uznanych firm z różnych branż np. produkcja, usługi, medycyna, jak również klienci budżetowi.

Posiadamy własną markę produktów pod nazwą BERGERS.

Przewiń do profilu firmy