Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Realizacji Zamówień - Supply Chain

ECO24

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

ECO24

Tamka 18

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z dostawcami – realizacja procesu zakupowego, kontrola realizacji zamówień i zapewnianie terminowości dostaw

  • Organizacja i optymalizacja transportu do Klientów, współpraca z firmami transportowymi

  • Udział w projektach optymalizacji procesów i wdrażania nowych narzędzi do zarządzania zamówieniami w firmie

  • Koordynacja operacji magazynowych, wystawianie dokumentów magazynowych, zarządzanie stanami magazynowymi

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży

  • Fakturowanie zamówień, kontrolowanie warunków zakupowych

  • Obsługa reklamacji i zwrotów

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale Zakupów / Logistyki / Obsługi Klienta / Administracji

  • Dokładność i skrupulatność, umiejętność pracy z dużą ilością danych i terminów

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność efektywnej komunikacji oraz łatwość w utrzymywaniu dobrych relacji z dostawcami i Klientami

  • Dbałość o Klienta, zaangażowanie w pomoc i skuteczne rozwiązywanie problemów

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność nieszablonowego, krytycznego myślenia, wychodzenia z inicjatywą

  • Odpowiedzialność, profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków oraz wysoka kultura osobista

  • Doświadczenie w obsłudze reklamacji i / lub znajomość procedur reklamacyjnych (mile widziane)

To oferujemy

  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym, młodym zespole :-)

  • Pracę w pewnej, dynamicznie rozwijającej się branży

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w branży e-commerce i pracy z Klientami B2B

  • Pracę w pięknym biurze w kamienicy na Powiślu

  • Odpowiedzialne stanowisko i realny wpływ na rozwój biznesu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

O nas

Jesteśmy kilkuosobową firmą, z młodym zespołem i ugruntowaną pozycją na rynku. Mamy piękne biuro w kamienicy na Powiślu. Zajmujemy się sprzedażą B2B oraz internetową produktów związanych z ochroną środowiska i segregacją odpadów (więcej na stronie www.eco24.pl).

To gorący czas dla całej branży - inwestujemy, rozwijamy się i unowocześniamy. Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu i dołożenia swojej cegiełki do pomocy środowisku! :-)

Poszukujemy samodzielnego Specjalisty ds. Realizacji Zamówień. Oferujemy pracę w dynamicznym środowisku, realny wpływ na rozwój biznesu, atrakcyjne wynagrodzenie, samodzielność i możliwość rozwoju w szybko rosnącej firmie z branży związanej z ekologią - sprzedaży profesjonalnych pojemników do segregacji odpadów.