Oferta pracy

Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Teknos Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szybkie i sprawne reagowanie na zapytania klientów

  • Obsługa zamówień klientów (od wprowadzenia zamówienia do dostawy i wystawienia faktury)

  • Fakturowanie dostaw z magazynu

  • Kontrola zapasów i dostaw

  • Aktywna komunikacja z innymi powiązanymi działami (sprzedaż, produkcja, magazyn)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji z klientami

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i zaangażowanie w pracę

  • Znajomość łańcucha dostaw jest mile widziana

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Teknos Sp. z o.o.

Teknos jest globalną firmą, która prowadzi działalność w branży powłok w ponad 20 krajach w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Zatrudnia 1800 osób, a jej roczna wartość sprzedaży netto wynosi około 408 mln euro. Teknos należy do czołowych dostawców powłok przemysłowych i ma ugruntowaną pozycję w sektorach sprzedaży detalicznej i powłok do zastosowań architektonicznych. Założone w 1948 roku przedsiębiorstwo jest jedną z największych rodzinnych firm w Finlandii. Celem firmy jest uczynić świat trwalszym, oferując zaawansowane technicznie farby i powłoki, które zapewniają długotrwałą ochronę. W firmie Teknos zawsze nawiązujemy bliską współpracę z klientami. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest personel, dlatego opieramy naszą kulturę korporacyjną na rodzinnych wartościach, uważnie słuchamy wszystkich pracowników i zachęcamy ich do podejmowania inicjatywy. Naszym celem jest wykorzystać olbrzymi potencjał wykwalifikowanego personelu do tworzenia nowych rozwiązań dla klientów. W ostatnich latach nasza firma dynamicznie się rozrosła, a obecnie realizujemy strategię dalszego intensywnego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy