Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. redagowania dokumentacji

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w SzczecinieO firmie

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie

Gabriela Narutowicza 17B

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków specjalisty

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjno-techniczne (budowlane),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Znajomość programu MS Office,

  • Umiejętność redagowania pism w języku polskim i angielskim,

  • Umiejętność samodzielnego opracowywania dokumentacji,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Znajomość przepisów ogólnowojskowych – mile widziana

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji

Preferowana forma kontaktu:

- Oferty (CV, list motywacyjny) można składać pisemnie w kancelarii Rejonowego Zarządu Infrastruktury,

- Pocztą elektroniczną - za pomocą przycisku Aplikuj,

- Informacje dodatkowe udziela ppłk Krzysztof STANIOS261 45 20 41; 261 45 20 18

Za wszystkie aplikacje dziękujemy, ale zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.