Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. regeneracji części formujących

O-I Poland S.A.

  • Jarosław

    Jarosław, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja dostaw kompletów części formujących, części zamiennych do kompletów, części do wzorowania nowych produktów w tym m.in. przygotowywanie zamówień i nadzór techniczny nad zamawianymi częściami

  • Inicjowanie i nadzór nad wdrożeniem usprawnień w obszarze warsztatu regeneracji, transportu, magazynowania, dokumentacji

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji regeneracyjnej części formujących

  • Nadzór nad wprowadzonymi zmianami konstrukcyjnymi w częściach formujących

  • Zarządzanie stanem magazynowym i gospodarką magazynową w dziale form

  • Współpraca z działem produkcji, sprzedaży i konstrukcji oraz innymi działami firmy w ramach realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym zwłaszcza MS Excel

  • Umiejętności analityczce

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz inicjatywa własna

Mile widziane

  • Umiejętność programowanie maszyn CNC, znajomość oprogramowania CREO (Pro Eng), AutoCad

  • Znajomość SAP

To oferujemy

Chcesz pracować nad tym, co dla Ciebie ważne? Może to być rozwijanie umiejętności, nawiązywanie przyjaźni lub tworzenie czegoś namacalnego. A może współpraca z wielkimi markami i pozytywny wkład w społeczeństwo lub wprowadzanie zmian na lepsze dzięki pracy w branży działającej zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Jakiekolwiek są Twoje cele, w firmie O-I będziesz mieć możliwość ich realizacji. Dołączając do nas, stajesz się częścią zespołu budującego markę oraz produkującego i sprzedającego czyste, zdrowe i nadające się do niekończącego się recyklingu szkło — wraz z nami możesz kształtować lepszą, bardziej ekscytującą przyszłość dla siebie, naszej firmy i całej planety.

W firmie O-I naszą pasją jest szkło i możemy z dumą stwierdzić, że produkujemy więcej opakowań szklanych niż jakikolwiek inny producent na świecie. Szkło jest dla nas fascynujące, ponieważ jest piękne, czyste i można je w całości poddawać recyklingowi. Jesteśmy preferowanym partnerem dla wielu znanych producentów żywności i napojów. Współpracując z naszymi klientami, dzielimy się pasją i specjalistyczną wiedzą, produkujemy wyjątkowe opakowania i pomagamy im budować znane na całym świecie marki.

Przewiń do profilu firmy