Kompania Piwowarska

Specjalista ds. Regionalnego Wsparcia Sprzedaży

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wypracowywanie, wdrażanie i monitoring narzędzi trade marketingowych - ogólnopolskich i regionalnych

  • realizacja strategii danego kanału sprzedaży

  • współpraca przy tworzeniu analiz i badaniach rynku

  • identyfikacja rynku i konsumenta

  • koordynowanie oraz komunikacja narzędzi i procesów TM w ramach wybranych kanałów sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie biznesu, ekonomii lub marketingu)

  • doświadczenie w dziale trade marketingu, marketingu lub/i sprzedaży

  • znajomość podstawowych narzędzi TM

  • znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz Power Point

  • podstawowa wiedza z obszaru finansów i prawa

  • doskonałe umiejętności organizacyjne

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne oraz negocjacyjne

  • kreatywność, innowacyjność, proaktywność

  • umiejętności analityczne

  • duże zaangażowanie

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę na umowę o pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska skupia trzy browary o wieloletniej historii: Tyskie Browary Książęce (rok założenia - 1629), Browar Dojlidy w Białymstoku (1768) i Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895). To w nich warzymy najchętniej wybierane przez Polaków piwa, miedzy innymi: Żubra, Tyskie, Lecha, Dębowe, Redd'sa oraz kolekcje specjalności Książęcego. Sprawdzone receptury, naturalne składniki, nieskazitelna czystość w naszych browarach, a przede wszystkim umiejętności doświadczonych piwowarów - to wszystko sprawia, że warzone przez nas piwa są cenione w Polsce i za granicą. Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategie „Postaw na piwo” promujemy odpowiedzialność i umiarkowanie w spożywaniu alkoholu, szkolimy sprzedawców, oszczędzamy wodę i energie, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat. Mamy zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn.

Przewiń do profilu firmy