Oferta pracy

Specjalista ds. Regulatory AFFAIRS

MEDISEPT Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie, weryfikacja i ocena dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych

  • Ocena kliniczna i walidacja procesów specjalnych w celu spełnienia wymagań dyrektywy MDR dla wyrobów medycznych

  • Przygotowanie dokumentacji wyrobu medycznego do rejestracji w Polsce i innych krajach, w tym w języku angielskim

  • Monitorowanie regulacji dotyczących wyrobów medycznych

  • Prowadzenie procesu certyfikacja OEM

  • Wsparcie merytoryczne i nadzór nad prowadzonym systemem zarządzania jakością wg ISO 13485

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane farmacja, technologia, biotechnologia, chemia lub pokrewne)

  • Doświadczenie w pracy z systemem jakości wg ISO 13485

  • Praktyczna znajomość dyrektywy MDD/ MDR dla wyrobów medycznych

  • Doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i zewnętrznych

  • Znajomość dokumentacji rejestracyjnej wyrobów medycznych w Polsce i za granicą

  • Znajomość języka angielskiego (rozumienie dokumentacji)

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, wiodącej w swojej branży firmie

  • Kompleksowy program wdrożeniowy pod okiem ekspertów

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet szkoleń i możliwości rozwoju

  • Możliwość nauki języka angielskiego

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Pakiet sportowy

  • Wspaniałą atmosferę pracy

  • Wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 25 lat działamy w sektorze B2B oraz na rynkach europejskich dostarczając rozwiązania między innymi dla szpitalnictwa i usług medycznych. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie, a marki zajmują pozycję lidera w swoich kategoriach.

Przewiń do profilu firmy