Oferta pracy

Specjalista ds. Regulatory Affairs

Curtis Health Caps S.A. O firmie

Curtis Health Caps S.A.

Batorowska 52

Wysogotowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych,

  • przygotowanie dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych,

  • przygotowywanie oznakowania dla suplementów diety i notyfikacja do GIS,

  • koordynacja projektów badawczo-rozwojowych,

  • ocena oznakowania produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety na zgodność z obowiązującym prawem,

  • śledzenie aktualnych regulacji prawnych w zakresie produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków spożywczych, obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: medycyna, farmacja, biologia, biotechnologia, chemia lub pokrewne),

  • co najmniej rocznego doświadczenia w branży farmaceutycznej w działach Regulatory Affairs lub R&D,

  • praktyczna znajomość wymagań prawnych w zakresie rejestracji produktów,

  • dobrej znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office,

  • mile widziana umiejętność przygotowywania dokumentacji w formacie e-CTD, NeeS,

  • umiejętności pracy w zespole oraz koordynowania prac pomiędzy działami,

  • zdolności analitycznego myślenia i umiejętności pracy pod presją czasu,

  • dokładności i dobrej komunikacji.

To oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w organizacji będącej liderem na rynku

  • Konkursy pracownicze

  • Wspólne świętowanie

  • Zgrany zespół

  • Dobra atmosfera

  • Rekrutacje wewnętrzne

  • Catering

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Pracujemy bezpiecznie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

TWORZYMY firmę farmaceutyczną zajmującą się produkcją kontraktową wielu różnorodnych preparatów w formie kapsułek miękkich oraz form płynnych o nieustannie dobrej jakości.

Naszym największym zasobem są LUDZIE. Wyjątkowy ZESPÓŁ który tworzymy, pozwala nam osiągać założone cele w atmosferze współpracy.

Przewiń do profilu firmy