Oferta pracy

Specjalista ds. Rejestracji i Rozwoju Produktów Leczniczych

GRUPA NEUCAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Dołączając do nas możesz liczyć na:

- bardzo samodzielne stanowisko - poczujesz się u nas swobodnie, jeśli lubisz i potrafisz sam rozplanowywać sobie pracę,

- uczestnictwo w całości rejestracji produktu leczniczego w procedurach narodowych i europejskich (MRP/DCP) - to Ty będziesz odpowiedzialny za procedury rejestracyjne, rerejestracyjne oraz zmiany porejestracyjne, terminowe udzielanie odpowiedzi do Urzędu Rejestracji, bezpośrednią komunikację z wytwórcą, monitorowanie zmian prawnych, prowadzenie i archiwizację dokumentacji rejestracyjnej,

- wsparcie zespołu składającego się obecnie z czterech osób - trzy z nich mają podobny zakres obowiązków, a jedna jest osobą odpowiedzialną za koordynację procesu tworzenia materiałów opakowaniowych,

- współpracę w miłej atmosferze z innymi działami firmy - najwięcej kontaktu będziesz miał z osobami z działu marketingu, działu jakości i sourcingu strategicznego,

- pracę pełną wyzwań.

Nasze wymagania

Chętnie zaprosimy Cię do współpracy osobę, która:

- ma co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale rejestracji produktów leczniczych - zależy nam na pracy po stronie firmy rejestrującej produkt leczniczy,

- samodzielnie prowadziła proces rejestracji,i/lub rerejestracji, i/lub zmian porejestracyjnych w procedurach narodowych i/lub europejskich (DCP/MRP),

- zna przepisy i wytyczne w obszarze produktów leczniczych,

- posiada wykształcenie kierunkowe (mile widziane),

- dobrze zna język angielski,

- jest nastawiona na współpracę w zespole,

- dobrze radzi sobie z pracą pod presją czasu,

- potrafi przygotowywać dokumentację w formacie e-CTD - to będzie dla nas dodatkowy atut.

To oferujemy

- zatrudnienie w firmie działającej w wielu obszarach rynku ochrony zdrowia. Ty będziesz zatrudniony bezpośrednio w spółce Synoptis Pharma, która jest podmiotem odpowiedzialnym za leki Rx, OTC, suplementy diety, wyroby medyczne i dermokosmetyki. Mamy już 515 produktów w swoim portfolio!

- szansę na rozwój i pogłębianie wiedzy,

- narzędzia niezbędne do realizacji zadań (laptop, smartfon),

- możliwość częściowej pracy zdalnej,

- dobrą atmosferę pracy w całej firmie - mamy certyfikat Great Place to Work.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

GRUPA NEUCA

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm, rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań, zmieniających jakość życia pacjentów.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego do zespołu w ramach spółki Synoptis Pharma Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy