Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rejestracji i Rozwoju Przemysłowego

Vetoquinol BiowetO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów rejestracyjnych dla zmian typu IA, IB i II oraz w celu przedłużenia ważności pozwolenia

  • Sporządzanie części II dossier

  • Monitorowanie odpowiedzi urzędów i zapytań kierowanych do stosownych ekspertów i urzędów

  • Sporządzanie odpowiedzi na zapytania urzędów do składanych zmian

  • Ocena wpływu zmian na proces rejestracji oraz wsparcie ich prawidłowego wdrożenia

  • Wparcie dla Działu Wdrożeń w zakresie rejestracji

  • Czynny udział w kontroli zmian oraz w realizacja planu działań wynikających z propozycji zmian

  • Zapewnienie zgodności z wytycznymi Pharmacopoei

  • Tworzenie specyfikacji i metod badań dla produktów oraz specyfikacji dla materiałów wyjściowych i opakowaniowych

  • Współpraca przy przeglądzie jakości produktów (PQR) oraz przy tworzeniu umów jakościowych odnośnie materiałów wyjściowych

  • Współpraca z grupowym działem rozwoju przemysłowego i CMC

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji CMC lub w dziale wdrożeń/badań klinicznych warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne lub pokrewne

  • Wiedza w zakresie rejestracji produktów leczniczych i zmian rejestracyjnych w przemyśle farmaceutycznym

  • Wiedza i umiejętności z zakresu technologii chemicznej/farmaceutycznej

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną pracę (również w obszarze dokumentacji rejestracyjnej)

  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pakiet ubezpieczeniowy

  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy

  • Wsparcie merytoryczne

  • Praca w środowisku międzynarodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Vetoquinol Biowet

Vetoquinol to weterynaryjna firma farmaceutyczna o międzynarodowym zasięgu. Naszym celem jest zdrowie zwierząt i ludzi, na które pracują nasze zespoły. Dzięki wspólnej wiedzy stworzyliśmy z naszymi partnerami biznesowymi trwałe relacje oparte na zaufaniu, które staramy się wzmacniać każdego dnia. Oferujemy innowacyjne produkty i serwisy, które są odpowiedzią na codzienne potrzeby naszych klientów (lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli zwierząt), oraz nieustające zaangażowanie w ciągłe doskonalenie.

Przewiń do profilu firmy