Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rejestracji (kategoria OTC)

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji do notyfikacji suplementów diety, kosmetyków i wyrobów medycznych
  • Archiwizacja i zarządzanie dokumentacją związaną z procesem notyfikacji
  • Udział w procesie rejestracji i zmian porejestracyjnych dla produktów leczniczych w procedurze narodowej
  • Przygotowanie tekstów na materiały opakowaniowe i ulotki informacyjne dla suplementów diety, kosmetyków i wyrobów medycznych
  • Kontrola zgodności składów ilościowych i jakościowych produktów z wymaganiami polskiego i unijnego prawa na etapie rozwoju produktu jak i w czasie całego cyklu życia produktu
  • Bieżące śledzenie zmian w prawie żywnościowym, kosmetycznym, wyrobów medycznych oraz aktualizowanie dokumentacji firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe w zakresie: nauki biologicznych, chemicznych, farmaceutycznych lub pokrewnych
  • Znajomość przepisów lokalnych oraz unijnych dotyczących środków spożywczych i kosmetyków
  • Znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • Dokładność, skrupulatność i terminowość
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony świąteczne
  • Kartę Fit-profit

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Producent z sektora produkcji kontaktowej, poszukuje do swojego zakładu w Dywitach osobę na stanowisko:

Specjalista ds. rejestracji (kategoria OTC), Warszawa