Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. rejestracji

Chemiczno-Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy ESPEFA

Juliusza Lea 208

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe opracowywanie dokumentacji rejestracyjnej dla produktów leczniczych zgodnie z w wymaganiami Prawa Farmaceutycznego i wytycznymi europejskimi w procedurach: rejestracji, rerejestracji oraz zmian porejestracyjnych;

  • prowadzenie i monitorowanie procesów rejestracyjnych, rerejestracyjnych i zmian porejestracyjnych;

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z urzędami;

  • monitorowanie obowiązujących przepisów dotyczących rejestracji i rerejestracji produktów leczniczych;

  • przygotowywanie raportów o stanie dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych;

  • archiwizowanie i nadzór nad dokumentacją rejestracyjną dla produktów leczniczych;

  • przygotowywanie dokumentacji rejestrującej/zgłaszającej dla suplementów diety;

  • merytoryczne opiniowanie możliwości realizacji procedury rejestracyjnej dla nowych produktów leczniczych oraz możliwości wprowadzenia zaproponowanych zmian porejestracyjnych;

  • aktywna współpraca z innymi działami firmy oraz jednostkami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: kierunek biologia, chemia, farmacja lub nauki pokrewne;

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i pracę z dokumentacją rejestracyjną oraz literaturą naukową;

  • nastawienie na jakość i terminowość w wykonywaniu zadań, umiejętność organizacji pracy własnej;

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office;

  • umiejętność podejmowania decyzji;

  • odpowiedzialność, sumienność;

  • wysokie umiejętności interpersonalne;

  • zaangażowanie w podnoszenie własnych kwalifikacji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub pokrewnym związanej z pracą z dokumentacją rejestracyjną;

  • znajomość podstaw prawa farmaceutycznego (w tym europejskiego);

  • znajomość procedur regulacyjnych w obszarze produktów leczniczych oraz suplementów diety.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pracę w stale rozwijającej się firmie z tradycjami;

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Opis stanowiska

Specjalista ds. rejestracji opracowuje dokumentację rejestracyjną produktów leczniczych dołączaną do wniosków: o wydanie pozwolenia na dopuszczenie do obrotu; o rerejestrację; o zmianę porejestracyjną. Osoba ta nadzoruje przebieg spraw prowadzonych przed Urzędem Rejestracji.