Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Rejestracji oraz Informacji Medycznej

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne koordynowanie i przygotowanie dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych

  • Opracowywanie oznakowania i projektów graficznych wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków

  • Weryfikacja zgodności materiałów promocyjnych we współpracy z Działem Marketingu

  • Raportowanie incydentów medycznych dla wyrobów medycznych

  • Przyjmowanie, raportowanie i rozpatrywanie reklamacji

  • Opracowywanie, aktualizacja i archiwizacja dokumentów Systemu Jakości

  • Zapewnienie Jakości zgodnie z ISO 13485

  • Rejestracja produktów kosmetycznych i suplementów diety

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk medycznych, farmaceutycznych lub pokrewnych (np. biologia, chemia, biotechnologia etc.)

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zapewnienia jakości ISO13485

  • Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji dla wyrobów medycznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 wg Skali Rady Europy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami oraz pod presją czasu

To oferujemy

  • Szansę na rozwój w międzynarodowej grupie farmaceutycznej

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Zniżkę na nasze produkty w ramach zakupów pracowniczych

  • Owocowe poniedziałki na zdrowe rozpoczęcia tygodnia

  • Doskonałą lokalizację miejsca pracy - biuro tuż przy Dworcu Warszawa Zachodnia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.

URGO Polfa Łódź to polski oddział międzynarodowego koncernu URGO, zatrudniającego ponad 3000 pracowników na całym świecie. Mamy ponad 16-letnie doświadczenie na polskim rynku gdzie jesteśmy właścicielem marek Laboratoria Polfa Łódź, Urgo, Alugastrin oraz wyłącznym dystrybutorem dermokosmetyków z laboratoriów:Uriage, Auriga. Jesteśmy jednym z liderów na rynku medycyny estetycznej gdzie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich laboratoriów jak: Neostrata, Exuviance oraz Merz Aesthetic. Od roku 2016 jesteśmy również obecni w Polsce z naszymi najnowszymi produktami URGO Tul a następnie URGO Clean stosowanymi w leczeniu pacjentów z ranami przewlekłymi.

Zapraszamy na https://www.urgopolfalodz.pl/kariera/ po więcej informacji

Przewiń do profilu firmy