Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. rejestracji suplementów diety

TREC NUTRITIONO firmie

TREC NUTRITION

inż. Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji do rejestracji produktów w krajach Unii Europejskiej oraz w krajach trzecich
  • składanie powiadomień o wprowadzeniu produktu do obrotu na terenie wybranych krajów Unii Europejskiej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (chemia, biotechnologia, biologia, farmacja lub inne pokrewne)
  • dobra znajomość języka angielskiego (swoboda i płynność korzystania z języka w piśmie i w mowie)
  • znajomość przepisów prawa żywnościowego
  • praktyczna znajomość programów MS Office (Word i Excel)
  • mile widziany staż pracy w podobnej branży (suplementy diety, farmacja, chemia, przemysł spożywczy, kosmetyki)
  • mile widziane doświadczenie związane z rejestracją suplementów diety w kraju i zagranicą
  • umiejętność organizowania i planowania pracy własnej
  • nastawienia na jakość i terminowość w wykonywaniu zadań
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • długotrwałą współpracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobywanie międzynarodowego doświadczenia
  • możliwość rozwoju
  • zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty
  • pakiet socjalny
  • bardzo dobrą i profesjonalną atmosferę pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie zawodów sportowych
  • Karta MultiSport

TREC NUTRITION Sp. z o.o. jesteśmy renomowanym producentem suplementów diety i akcesoriów sportowych, a nasza marka obecna jest na rynku międzynarodowym od 20 lat.

TREC NUTRITION Sp. z o.o. jest znana na całym świecie, nasze produkty eksportujemy do ponad 50 krajów m.in. Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Iranu, Kambodży Tajlandii, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Krajów Beneluksu i do wielu innych.

Stabilny rozwój i obecna pozycja TREC NUTRITION Sp. z o.o. to zasługa setek ludzi, którzy ją tworzą.

Od samego początku stawiamy na indywidualności - osoby aktywne, kreatywne, mające zainteresowania spójne z misją naszej firmy. Połączenie pasji do sportu i do pracy jest jednym z najważniejszych czynników w rozwoju naszej firmy. Dzięki temu każdy z nas z chęcią przychodzi do pracy, jest nakręcony i naładowany pozytywną energią.

Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, nie boimy się wyzwań, planujemy i osiągamy wspólne cele.

Specjalista ds. rejestracji suplementów diety, inż. Jana Śmidowicza 48, Śródmieście, Gdynia