Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. reklamacji

Aluprof SAO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Aluprof SA

Warszawska 153

Bielsko-Biała

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem oraz reprezentowanie firmy wobec klienta;
  • obsługa reklamacji klienta i z rynku (analiza problemów, powoływanie zespołu, nadzór nad raportem działaniami korygującymi i zapobiegawczymi);
  • obsługa gwarancyjna kontraktów budowlanych w oparciu o podpisane umowy gwarancyjne;
  • rejestrowanie i obsługa zgłoszeń reklamacyjnych w systemie BAAN;
  • organizowanie i koordynowanie napraw gwarancyjnych. pozagwarancyjnych w terenie;
  • uczestnictwo w oględzinach przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych, spotkaniach z likwidatorami szkód w terenie;
  • miesięczna analiza wskaźników jakościowych - klient i rynek;
  • obsługa niegwarancyjna, pogwarancyjna kontraktów budowlanych;
  • udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych wraz z odpowiedzialnością za wdrażanie działań korygujących.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • doświadczenie w kontaktach z klientami (najlepiej z branży budowlanej);
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność;
  • znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów (Problem Solving, 5Why, Analiza Pareto, Diagram Ishikawy, Raport 8D);
  • umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatnego gromadzenia danych i wyciągania wniosków;
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów delegacyjnych do klientów.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię frekwencyjną;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • kursy językowe;
  • elastyczny czas pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • Karta Ticket Restaurant
  • okazjonalne karty podarunkowe
  • program rodzicielski
  • premie świąteczne

ALUPROF S.A należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy prawie 3000 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie, Ogrodzonej i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej. W 2020 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia oraz Certyfikat Best Quality Employer 2020. W ostatnich dwóch latach został nam przyznany Certyfikat Solidnego Pracodawcy Roku 2020 oraz 2021. Jako pracodawca dbający o doświadczenia rekrutacyjne kandydatów, należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Aktualne oferty pracodawcy
50/2022

Specjalista ds. reklamacji, Warszawska 153, Bielsko-Biała