Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. reklamacji. Dział Jakości

  • Duninowo (pow. słupski), pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy polsko - norweską spółką, w branży przetwórstwa rybnego.

Głównym produktem firmy Morpol jest wędzony łosoś, w którym firma jest liderem na rynku światowym. Odbiorcami naszych produktów są Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

Miejsce pracy: Duninowo (pow. słupski)
SPR/2017/08/18

Zadania:

  • Zarządzanie zgłoszeniami reklamacyjnymi (w tym komunikacja z innymi oddziałami Spółki).
  • Zarządzanie procesem reklamacji (w tym rozpatrywanie i odpowiadanie oraz inicjowanie działań korygujących i korekcyjnych).
  • Kontrolowanie terminów realizacji działań naprawczych wynikających z reklamacji.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie reklamacji .
  • Ewidencjonowanie powstałych dokumentów.
  • Okresowe raportowanie zgodnie z przyjętymi w spółce standardami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana technologia żywności).
  • Bezwzględnie wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym.
  • Znajomość standardów: IFS, BRC, ISO 22000, HACCP, ASC, MSC, GLOBAL G.A.P. oraz produkcji ekologicznej.
  • Znajomość MS Office ( Excel – na poziomie zaawansowanym).
  • Umiejętność pracy z diagramem Pareto-Lorenza.
  • Umiejętność budowy długofalowych relacji.
  • Umiejętność analizy i syntezy danych.
  • Otwartość, elastyczność.
  • Komunikatywność.
  • Inicjatywa, samodzielność.
  • Mile widziane szkolenie oraz praktyka z zakresu audytów wewnętrznych.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku branży rybnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dobre wdrożenie do nowej roli i wsparcie merytoryczne zespołu.
  • Ciekawe programy szkoleń.
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@morpol.com  W temacie listu proszę wpisać nr ref: SPR/2017/08/18.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Grupa MORPOL SA z siedzibą w Ustka 76-270, Duninowo 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.