Oferta pracy

Specjalista ds. reklamacji faktur kosztowych i obciążeń

LINK Sp. z o.o.

  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego procesu obiegu pism reklamacyjnych wpływających do firmy

  • Obsługa procesu reklamacji dokumentów finansowych / transportowych, w tym pisanie oficjalnych odpowiedzi przedstawiających stanowisko firmy

  • Komunikacja z podwykonawcami w przypadku niezgodności w przesyłanych dokumentach finansowych, uzyskiwanie faktur korygujących

  • Weryfikacja wspólnie z udziałem osób odpowiedzialnych z poszczególnych działów, zasadności obciążeń, not księgowych wpływających do firmy oraz oficjalna komunikacja z klientami w tym zakresie

  • Przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji dotyczącej reklamacji

  • Wyjaśnianie niezgodności, rozbieżności w fakturach sprzedażowych, zakwestionowanych przez klientów polskich oraz zagranicznych

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie w zakresie wystawiania faktur - znajomość podstawowych przepisów

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w programie SAP i/lub Speed

  • Doświadczenie w branży transportowej

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole, na który zawsze można liczyć

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży TSL

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z branży TSL, która obsługuje ponad 100 000 zleceń rocznie

  • Umowa o pracę, premię miesięczne

  • Przyjazne, pozytywne i wspierające środowisko pracy z dostępem do nowoczesnych technologii i narzędzi pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

LINK Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie k. Warszawy jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm transportowych w Polsce. Od 31 lat oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe na terenie Polski i Europy.

Przewiń do profilu firmy