Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Reklamacji i Windykacji

Gonito Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Olimpijska 2

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i prowadzenie spraw reklamacyjnych ;

  • Rozstrzyganie sporów reklamacyjnych;

  • Telefoniczną obsługę Klientów w zakresie egzekwowania należności, oraz przyjmowania i wyjaśniania reklamacji ;

  • Prowadzenie aktywnych negocjacji telefonicznych z tzw. “rozżalonym klientem”, oraz dłużnikami,;

  • Ustalanie terminów płatności oraz monitorowanie zaległych wpłat;

  • Obsługę korespondencji reklamacyjnej, oraz windykacyjnej (sporządzanie wezwań/ugód//porozumień);

  • Ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności;

  • Współpraca z prawnikiem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta i windykacji;

  • Znajomość podstaw negocjacji i perswazji;

  • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office;

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz podejmowanie nowych wyzwań;

  • Chęci rozwoju w obszarze windykacji telefonicznej i reklamacji;

  • Samodzielność, aktywność i odpowiedzialność w podejściu do powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • Miejsce zapewniające rozwój oraz odkrywanie swoich możliwości

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o współpracę (B2B)

  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Wydarzenia, imprezy integracyjne

  • Przyjazną atmosferę pracy, ambitny i zaangażowany zespół

  • Pyszną kawę i słodycze w biurze

  • Bezpłatny parking

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki na święta

Gonito to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Od pięciu lat aktywnie działamy w branży e-commerce, pośrednicząc w sprzedaży na największej platformie sprzedażowej w Europie. Gonito jako pierwsza polska firma została certyfikowanym dostawcą usług w sieci Amazon Service Provider Network (Amazon SPN) i jako lider na rynku cieszy się dużą rozpoznawalnością w branży. W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami w Polsce i Europie oraz dynamicznym rozwojem, poszerzamy nasz już ponad 100-osobowy zespół i zapraszamy do niego również Ciebie!

Musisz wiedzieć, że Gonito to przede wszystkim energiczni, kreatywni i otwarci ludzie. Poniżej znajdziesz opis stanowiska, na które obecnie prowadzimy rekrutację, jeśli oczekiwania okażą się zgodne z Twoimi kompetencjami, koniecznie daj nam znać!

Przewiń do profilu firmy