Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. reklamacji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds.

    REKLAMACJI
    poszukiwany!

    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych;
    • Rozpatrywanie reklamacji;
    • Korespondencja reklamacyjna;
    • Wprowadzanie reklamacji do systemu komputerowego;
    • Kontakt z Grupami Asortymentowymi;
    • Zlecania do wysyłki paczek reklamacyjnych do klientów;
    • Zlecania do wysyłki paczek reklamacyjnych do serwisów;
    • Tworzenie faktur korygujących dla klientów.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Umiejętności obsługi systemu Windows oraz przeglądarki internetowej;
    • Znajomości programów komputerowych z pakietu Office;
    • Znajomości podzespołów elektronicznych;
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym;
    • Zaradności oraz dokładności;
    • Komunikatywności;
    • Dyspozycyjności.

    Co oferujemy?

    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę
    w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną
    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą, karty prepaid
    Sekcje sportowe
    Parking dla rowerów
    Dofinansowanie posiłków
    Świeże owoce
    i jogurty
    I o wiele więcej...
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje

    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe

    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Aplikacje prosimy przesyłać na: praca@tme.pl.
    W tytule wiadomości prosimy po wołać się na nazwę stanowiska.
    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, (93-350), przy ulicy Ustronnej 41. Dane osobowe będą udostępnianie tylko i wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-350), ulicy Ustronnej 41 w celu wykorzystania w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: Wyrażam zgodę Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)