Oferta pracy

Specjalista ds. reklamacji

ANIA KRUK Spółka z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy analitycznej, skrupulatnej osoby, która dołączy do naszego Działu Produktu i będzie współpracować z Biurem Obsługi Klienta w zakresie procesu reklamacji.

  • Kompleksowa obsługa zleceń od wpłynięcia do realizacji w systemie reklamacyjnym

  • Analiza zasadności reklamacji

  • Prowadzenie analiz i statystyk dotyczących reklamacji

  • Przygotowywanie odpowiedzi na reklamację i dostarczenie ich w ustalonym terminie klientowi

  • Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta

  • Organizacja wysyłki do klienta

  • Zarządzanie magazynem produktów uszkodzonych

  • Współpraca z Biurem Obsługi Klienta

  • Współpraca z działem zakupów w celu optymalizacji jakości produktów oraz wymiany produktów uszkodzonych

  • Współpraca z podwykonawcami w celu naprawy uszkodzonych produktów

  • Bezpośredni wpływ na proces reklamacyjny, jego optymalizacja i wprowadzanie ulepszeń

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zadaniowej, samodzielność

  • Skrupulatność i odpowiedzialność

  • Pomysłowość, kreatywność i nastawienie na optymalizacje procesów

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w ciekawej, pięknej branży w zespole, który lubi się uczyć i który dynamicznie się rozwija

  • nieformalną, przyjazną atmosferę w pracy, imprezy integracyjne

  • pracę w nowo otwartej siedzibie firmy

  • dodatkowe benefity (szkolenia, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na nasze produkty)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK Spółka z o.o.

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 11 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski.

Tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania i nowych technologiach - pracujemy w chmurze, na narzędziach Google.

Przewiń do profilu firmy