Oferta pracy

Specjalista ds reklamacji

Kratki.pl O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Kratki.pl jest znanym i cenionym producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Firma Kratki.pl  istnieje na rynku polskim od 1998 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i szerokiej gamie produktów szybko znalazła się w czołówce firm kominkowych w Europie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kratki.pl, poszukujemy:

Specjalisty ds. sprzedaży detalicznej

Zadania:

  • terminowe rozpatrywanie reklamacji działu export,
  • prowadzenie korespondencji z klientami,
  • telefoniczna obsługa reklamacji klientów,
  • wprowadzanie reklamacji do systemu, generowanie zamówień, przyjmowanie zwrotów.

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w warunkach stresu,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Korzyści dla zatrudnionych osób:

  • stabilizacja zawodowa,
  • motywujący system wynagradzania,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet szkoleń produktowych,
  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy