Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. reklamacji

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową firmą i niekwestionowanym liderem w produkcji specjalistycznego papieru oraz innych zaawansowanych technologicznie materiałów.
    Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Stryków
    Numer referencyjny: OD/12/2015

    Opis stanowiska:

    • Zbieranie i analiza dotychczasowych informacji o zadowoleniu klienta,
    • Zbieranie i analiza danych związanych ze zgłoszeniami klienta – reklamacje, uwagi, raportowanie,
    • Zbieranie danych i odpowiadanie do klienta wg przyjętych zasad (NCR, CAR),
    • Prowadzenie globalnej bazy reklamacji – raportowanie zgłoszeń od klienta oraz koordynowanie pracy specjalistów ds. reklamacji z pozostałych fabryk
    • Współpraca z grupą sprzedaży oraz obsługi klienta,
    • Organizowanie potrzebnych zasobów w celu analizy zgłoszonego defektu (współpraca z pozostałymi działami),
    • Zbieranie działań korygujących, definiowanie działań kontrolnych, wykonywanie auditów procesu i produktu w kontekście zagrożeń dla klienta i definiowania potencjalnych defektów,
    • Nadzór nad wyrobem zwróconym od klienta, organizacja zasobów i analiza,
    • Raportowanie o błędach surowców i półproduktów, nadzór nad procesem wewnętrznych reklamacji,
    • Zgłaszanie uwag i reklamacji do dostawców, zbieranie materiałów od poszczególnych działów i przygotowywanie zgłoszeń,
    • Inicjowanie usprawnień oraz propozycji ulepszenia/ułatwienia pracy, procesu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe ( papiernictwo, zarządzanie procesem lub pokrewne),
    • Mile widziana wiedza w zakresie audytów wewnętrznych oraz zarządzania zmianami w procesie produkcyjnym,
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), znajomość narzędzi statystycznych (np. Minitab) oraz systemów ERP,
    • Samodzielność i decyzyjność w zakresie powierzonych obowiązków, łatwość współpracy w grupie, umiejętność autoprezentacji oraz prowadzenia powierzonych projektów wspierających,
    • Doskonała organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę w międzynarodowym środowisku – lidera w swojej branży,
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
    • System benefitów pozafinansowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

    Aplikacje (CV z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883”